Koně, koně, koně....

Muj Deník

No tak jsem se rozhodla psát deník i na web. Už asi pul roku si píšu doo sešitu ale některé své zážitky napíšu třeba i sem....

Takže třeba 13.3.2009

Dneska nás bylo na kroužku jen 6 . Jelikož nebylo moc pěkné počasí a pršelo byli jsme na vnitřní jízdárně. Jako 1. jsem byla na Shierlynce chodili jsme v kroku a potom klusali.Pak nám Šárka dala kavaletku. Tu jsme v pohodě v klusu zvládli. No nakonec se to zvíšilo na malou překážku. V Křížku byla jenom jedna strana, takže jsme si mohli vybrat jak vysoko budeme skákat. Nakonec jsem zkončila u všech možností. Jenže jsme za překážkou vždy nacválali že Shierly??? Jednou jsem málem spadla ale potom to bylo v pohodě. Jen mi dělalo potíže předklánění ve cvalu ale zvládla jsem to bez pádu - Zatím!!!

21.3.2009

No takže dneska jsme šli na vyjížďku nejdřív sem byla na Jessinke trochu jsme si zaklusali na louce a pak jsem šla na Juliana na to jsem byla dost dlouho - celou cestu zpátky + jízdárna kde jsme samo klusali jinak nic moc new. Jen to že jsem si vedla poprvý koně na vyjížďce sama a hnedka klusala ale v poho :-)

Jejda kdy jen to bylo???
No tak si nic nepamatuju pač to píšu skoro o dva měsíce pozdějc. Pač se nudím jelikož nemůžu s těmi zády sportovat!!!! No ale vím že jsme já a ještě 2 nebo 3 kámošky šli na vnitřní jízdárnu kde jsme měli Seladona a skákali jsme dvojskok myslím že to u mě bylo na 1 ne na 1* ale na 1 určo!!! Dobře sem ho navedla, správně se předklonila, skvěle odskočila a doskočila alespoň mi to tak připadlo.

 
SOS-život pro koně-útulek pro staré a týrané koně